Wyjazd firmowy z pierwszą pomocą

  • integracja i scalanie zespołu
  • ćwiczenie umiejętności podejmowania decyzji
  • działanie na granicy komfortu
  • przygoda z ratownictwem
  • zadania i wyzwanie
  • podnieś poziom swoich umiejętności

Wyjazd firmowy event pomysł na integrację pierwsza pomoc

ZORGANIZUJ SOBIE FANTASTYCZNY WYJAZD FIRMOWY Z NASZYM ZESPOŁEM

Pomysł na event, który wypełniony będzie kursem pierwszej pomocy podczas wyjazdu firmowego.
Czy to ma prawo wypalić!?
Nasze doświadczenie mówi. Jasne że TAK.

Mamy dobry pomysł na event. Przeszkoliliśmy 180 przedstawicieli firmy Mieszko podczas wyjazdu firmowego na Helu.
Zrealizowaliśmy projekt dla 80 pracowników firmy Ciepłownik w Poznaniu.
Z naszego pomysłu na event skorzystała wielokrotnie grupa ratownicza z Unison, firma z Dzierżoniowa.
W Olandii przeszkoliliśmy również pracowników Agencji Rozwoju Regionalnego.
Raz na dwa lata szkolimy w podobnej formule pracowników firmy Armacell z Środy Śląskiej.
Podczas podobnego wyjazdu w Sierakowie przeszkoliliśmy 50 pracowników firmy Hestia Ergo.
Kilka lat temu mieliśmy okazję wypełnić event dla firmy Aviva – BZ WBK dwukrotnie między innymi w Płocku oraz Toruniu.
Pierwszą pomoc implementowaliśmy dla firmy Dalkia, a później Veolia. Wówczas przeszkoliliśmy ponad 400 osób.
Niewątpliwą przyjemnością było przeszkolenie pracowników firmy Volvo Karlik podczas eventu w Olandii.
Pomysł na event wykorzystaliśmy również do przeszkolenia pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Kórniku.
W silnej grupie trenerów mieliśmy okazję spotkać się w okolicy Jeleniej Góry, gdzie zrealizowaliśmy pomysł na event dla firmy Global. 
Swoim programem zafascynowaliśmy pracowników firmy Lenso z Poznania.
W tym roku wybraliśmy się z grupą 20 pracowników firmy Ruukki, na szkolenie z pierwszej pomocy połączone z nauką wspinaczki.

Wypełnij swój event szkoleniem z pierwszej pomocy.

Wyjazdy integracyjne, imprezy, event z pierwszą pomocą?

Wspaniały pomysł, by event, imprezę integracyjną czy wyjazd integracyjny połączyć z szkoleniem z pierwszej pomocy.

Najtrudniejsza jest decyzja. Czy podczas eventu warto zrobić szkolenie z pierwszej pomocy?

 

Pierwsza pomoc, event, impreza integracyjna Pomysł na Event. Pierwsza Pomoc Szkolenia Pierwsza pomoc, szkolenie dla firmy podczas eventu, impreza integracyjna

Pomysł na event to połączenie pożytecznego z przyjemnym, to doskonały pomysł, który realizujemy od lat z powodzeniem.

Ciekawym projektem było przeszkolenie blisko 180 pracowników, przedstawicieli handlowych na Helu dla firmy Mieszko.Często osoby decydujące o realizacji spotkania integracyjnego mają duże wątpliwości. Czy to dobry pomysł, czy podczas eventu warto się czegoś uczyć? Czy pracownicy nie będą mieli żalu, że czas na relaks poświęcony będzie na edukację. Zupełnie jednak niepotrzebnie. Każdy z naszych projektów cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i przysporzył nam wiele satysfakcji. Widziałem zadowolenie na twarzach wielu osób, a formuła jaką proponujemy zyskuje ogromne zainteresowanie uczestników projektu. Jak się okazuje pomysł na event można zrealizować w taki sposób, by był czas na naukę i pożyteczną część, oraz taką w której jest czas na zabawę.

Jakie płyną korzyści z realizacji tego typu projektów?

Pierwszym najważniejszym zyskiem dla firmy jest oszczędność. Wynika ona z prostego faktu, że każde takie szkolenie powinno odbyć się w firmie. Mówi o tym Kodeks Pracy, który nakazuje posiadać osoby przeszkolone z pierwszej pomocy. Warto szkolić wszystkich pracowników z pierwszej pomocy w firmie. Jest to właśnie taka doskonała okazja do tego, by przeszklić bardzo dużą liczbę osób w krótkim czasie. Koszt kursu jest zwykle podobny do kursu pierwszej pomocy, jaki realizujemy w firmach, w siedzibie.

Na czym polega więc oszczędność. To bardzo proste. Nie wydajemy pieniędzy na inną często droga atrakcję. Rezygnujemy z paintball, quadów czy innych gier na korzyść naszej oferty. Zwykle jest ona tańsza, jeżeli decydujemy się na warianty bardzo rozbudowane, oszczędzamy poprzez rezygnację z szkolenia w firmie. Rozbudowane wersje programu są bardzo atrakcyjne i z powodzeniem dostarczają dużo emocji, przygody i edukacji. Wszystko więc w jednym. Warto wykorzystać więc pomysł na event, bo to się opłaca.

pomysł na event, pierwsza pomoc podczas wyjazdu firmowego Szkolenie z pierwszej pomocy w gminie Kórnik szkolenie z pierwszej pomocy Kórnik

Impreza integracyjna, event - aktywność, działanie.

Szkolenie z pierwszej pomocy zawsze powinno wypełnione być działaniem

Dlatego nie może być mowy o nudzie.

 Event, impreza integracyjna, pierwsza pomoc Medevac Kursy Pierwszej Pomocy, eventy, integracja, szkolenia podczas wyjazdów eventy, integracja, szkolenia podczas wyjazdów

 

 

Takie spotkanie nie może nudzić. Aktywizujemy wszystkich uczestników eventu. Impreza integracyjna wypełniona jest pierwszą pomocą. Zwykle wybieramy kilka ważnych zagadnień i szkolimy uczestników w małych grupach. Jeżeli chodzi o naszą firmę, absolutnie nie jest to problemem, że docelowa grupa jest liczna. Jeżeli trzeba, przyjeżdżamy na miejsce w licznej grupie trenerów. Nasz zespół instruktorów pierwszej pomocy liczy blisko 10 ratowników medycznych oraz pielęgniarzy i mają bardzo dobry pomysł na event. Na stałe zaś współpracują z nami dodatkowi trenerzy, którzy wprawdzie szkolą „u siebie” ale znają nasz sposób nauczania. Instruktorzy przygotowani są do tego, by nasze większe projekty wesprzeć, jeżeli będzie taka potrzeba. Przygotowanie trenerów do prowadzenia zajęć jest najważniejszym aspektem. U nas nikt, nie wchodzi na szkolenie z marszu.

Na evencie każdy trener dokładnie wie co ma robić.

Pomysł na event, szkolenie z pierwszej pomocy impreza integracyjna, wyjazd firmowy Pierwsza pomoc, impreza integracyjna, kurs pierwszej pomocy podczas wyjazdu Program na najlepszy event na świecie

Impreza integracyjna, event - aktywność, działanie.

Szkolenie z pierwszej pomocy zawsze powinno wypełnione być działaniem.

Pomysł na EVENT. Wybieramy najwłaściwsze zagadnienia.

W małych grupach realizujemy program, który aktywizuje wszystkich. Dzięki temu każdy w działaniu, tak jak na szkoleniu z pierwszej pomocy, poznaje wybrane zagadnienia i je ćwiczy. Połączenie ciekawego tematu, z praktycznymi ćwiczeniami, przedstawione przez praktyka z doświadczeniem oraz przygotowaniem to właśnie ten pomysł na event. Zespół i temat pierwszej pomocy jest naprawdę lubiany przez kursantów. Warto to wykorzystać, świadomość ludzi rośnie i nie wolno nam tego marnować niskiej jakości usługą.

Fantastyczny pomysł na event. Pierwsza pomoc dla firmy podczas wyjazdu firmowego.

Pierwsza pomoc, event, szkolenie z pierwszej pomocy, wyjazd firmowy Fantastyczny pomysł na event. Pierwsza pomoc dla firmy podczas wyjazdu firmowego.

Nasz pomysł na Event złożony jest z dwóch części.

Pierwszą część poranną, dopołudniową może wypełniać część szkoleniowa, taka w której poznajemy materiał. Sam w sobie jest bardzo ciekawy, ale to taki wstęp do zasadniczej części. Nie jest to część nudna. Omawiamy często zagadnienia, które wbrew pozorom nie są znane uczestnikom eventu. Szybko przechodzimy do ćwiczeń, w których jednocześnie wszyscy biorą udział – obowiązkowo. Druga część to właśnie ten moment, który najbardziej pozwala nam wykorzystać atut szkolenia poza firmą. Zdarza się, że w biurze nie ma możliwości zrobienia pozoracji. Podczas eventu nie ma takiej opcji. Zawsze znajdziemy ciekawy kąt, w którym chętnie poszalejemy z jakimś ciekawym zdarzaniem. Pozoranci w określonych scenariuszach odgrywają wypadki i zdarzenia podczas których dochodzi do zagrożenia życia i zdrowia. Uczestnicy, w jeszcze mniejszych zespołach, mają za zadanie uratować tych poszkodowanych.

Realne sceny, zadania dają uczestnikom nową perspektywę.

Wszystko często na czas, w dużej ilości, z bardzo silnymi bodźcami jakie dostarczają przygotowani pozoranci oraz trenerzy. Ich umiejętne rozwiązanie, daje mnóstwo satysfakcji. Pokazują jaki progres w umiejętnościach poczynili wszyscy uczestnicy. Organizacja takiego spotkania pozwala nam też zatrudnić osobę do charakteryzacji, a jak widać na zdjęciach Zuza potrafi naprawdę dobrze przygotować rany.

Nie zawsze się udaje rozwiązać zadanie. Dobrze, bo to daje mocnego kopa, by zgłębiać temat pierwszej pomocy intensywniej.

 

 

 

Pierwsza pomoc, event, impreza integracyjna Pomysł na event. Pierwsza pomoc, udzielanie pierwszej pomocy podczas wyjazdu firmowego Udzielanie pierwszej pomocy podczas wyjazdu firmowego.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi postami. Zapraszamy na naszą stronę FB Medevackursypierwszejpomocy.

Warto wykorzystać pomysł na event i taki zrealizować w swojej firmie.