Kurs pierwszej pomocy dla młodych rodziców

  • w domu
  • dla całej rodziny
  • indywidualnie
  • lub w większej grupie
  • w prezencie
  • szkolenia, w których spełniamy Twoje potrzeby
  • wzmacniamy poczucie umiejętności
  • uczymy do skutku, trener jest dla Ciebie

Kurs pierwszej pomocy dla osób indywidualnych i rodzin

Jeżeli potrzebujesz szkolenia, które zostanie zrealizowane szybko i sprawnie, bez ubytku merytorycznego, to kurs pierwszej pomocy indywidualny jest dla Ciebie! Dedykujemy to szkolenie młodym rodzicom, dziadkom, tym, którzy pragną zdobywać wiedzę w bardziej intymny sposób, niż w całej grupie obcych sobie ludzi. Kurs indywidualny to również oferta dla tych, którzy pragną poszerzyć swoją wiedze.

Trener pierwszej pomocy prowadzący kurs dla osób indywidualnych jest do despocji.

Podejmie każdy temat i odpowie na wszystkie pytania związane z pierwszą pomocą.

Klasyczne szkolenia z pierwszej pomocy są wypełnione treścią przygotowaną specjalnie dla danego kursu. Czasem bywa tak, że uczestnicy mają pytania, chcą przećwiczyć zagadnienia, na które nie ma czasu. Nie są one tematem danego kursu pierwszej pomocy. Kurs pierwszej pomocy indywidualny daje możliwość poruszenia każdego zagadnienia, ponieważ takie szkolenie czasowo nie jest tak ograniczone jak to bywa na kursach zamkniętych. Szkolenie trwa zwykle ponad 3h. Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji uczestnika szkolenia.

W szkoleniu indywidualnym może uczestniczyć kilka osób.

Założeniem kursu indywidualnego jest to, by realizować je dla 1 osoby, ale to zamawiający decyduje w jakim dużym gronie będzie chciał realizować spotkanie. Kurs pierwszej pomocy indywidualny, może odbyć się w grupie rodziców oraz dziadków. Szczególnie gdy mamy też w pobliżu niemowlę, dla którego przygotowujemy się do udzielania pierwszej pomocy. Jak to się mówi, na wszelaki. Wówczas np. tata z mamą ćwiczą, a babcia opiekuje się maleństwem, a po chwili to babcia uczy się jak pomagać w omdleniu, czy z nieprzytomnym. Bardzo dobrze się wszyscy uzupełniają. Z powodzeniem szkolimy w domach i cieszy się to sporym zainteresowaniem.

Kurs pierwszej pomocy dla osób indywidualnych realizujemy w calym kraju. Nasi klienci sa głównie
w Poznaniu i okolicach, ale jesteśmy w stanie dojechać wszędzie. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia Panstwa potrzeb i wybrania najdogodniejszej oferty.

Termin szkolenia indywidualnego jest dostępny niemal od ręki. Realizujemy zajęcia z dnia na dzień. Godziny są ustalane pod klienta; od rana czy też późnym wieczorem. Szkolenie trwa do 3h. Zapraszamy do przeczytania naszego postu o indywidualnym kursie pierwszej pomocy, jaki zorganizowaliśmy dla Marcina i Dagmary w Poznaniu.

DOKUMENTY

Kurs pierwszej pomocy indywidualny charakteryzuje się tym, że z jednej strony jest odzwierciedleniem klasycznego grupowego szkolenia, a z drugiej łatwiej go zorganizować. Nic więc nie tracisz. Wszystkie zagadnienia są takie same jak na normalnych zajęciach. Dodatkowym atutem więc jest to, że mamy możliwość treningu w różnych opcjach, wersjach. Trener pierwszej pomocy odpowiada na wszystkie pytania dotyczące szkolenia, a same zajęcia możemy rozszerzyć o kolejne zagadnienia, które wzbudzą zainteresowanie. Dzięki temu z czystym sumieniem wystawiamy certyfikat dla uczestnika szkolenia.