Autostrada Wielkopolska

Dwa kursy pierwszej pomocy zrealizowane w Poznaniu dla Autostrady Wielkopolskiej. Kolejne spotkania, mnóstwo ćwiczeń i treningu  bardzo przyjemnej atmosferze. W szkoleniu z pierwszej pomocy uczestniczyli pracownicy zarówno Ci szeregowi, jak i z najwyższego szczebla. Dziękujemy za pełne zaufanie.

Poznańskie Centrum Świadczeń Poznań Kurs Pierwszej Pomocy

Dwa kolejne szklenia dla grupy pracowników Poznańskiego Centrum Świadczeń w Poznaniu. Szkolenie dla podmiotu Urzędu Miasta w Poznaniu realizowane było przez siedem godzin w bardzo intensywny sposób. Udało się opanować umiejętności, w których potencjalny świadek zdarzenia ma wpływ na dalszy wynik leczenia pacjenta. Ćwiczyliśmy zarówno na sali jak i w naturalnym środowisku pracowników. Zapraszam do…

Poznańskie Centrum Świadczeń – Kurs I i II

Urząd Miasta Poznań, a dokładniej Poznańskie Centrum Świadczeń  zleciło nam szkolenie dla blisko 20 osób, które realizowaliśmy w 3 częściach. Pierwsze kursy odbyły się w siedzibie, w Poznaniu, a ostatnie spotkanie odbyło się w okolicach Tarnowa Podgórnego, w jednym z tamtejszych hoteli. Pracowaliśmy bardzo intensywnie nad wszystkimi zagadnieniami, organizując gry, pozoracje, zajęcia praktyczne. Dziękujemy za…

Kurs pierwszej pomocy dla firmy Hunters

Karol i Tymon w pierwszych dniach marca przeszkolili kilkudziesięciu pracowników ochrony firmy Hunters. Szkolenia odbywały się w małych grupach, a przedmiotem kursu pierwszej pomocy były takie zagadnienia jak omdlenia, nieprzytomność, nagłe zatrzymanie krążenia, wypadki. W galerii namiastka kursu pierwszej pomocy przeprowadzonego w Poznaniu.

Poznańskie Centrum Świadczeń cz. 1

Poznańskie Centrum Świadczeń zleciło nam kilkanaście szkoleń, które realizowaliśmy w siedzibie klienta w Poznaniu. Pierwsza pomoc w sposób praktyczny przekazywana była przez ponad siedem godzin zajęć. Również szkoliliśmy wybraną kadrę podczas wyjazdu do Tarnowa Podgórnego, gdzie mogliśmy przeprowadzić bardziej zaawansowane zajęcia, gry i pozoracje. Zapraszam do oglądania naszej fotorelacji.