Kursy Pierwszej Pomocy dla Ciebie

Intensywność
Trenujemy, ZERO wykładów - maksymum ćwiczeń. Naszym zadaniem jest zorganizowanie kursu pierwszej pomocy w taki sposób, by każdy uczestnik spędził jak najwięcej czasu na rzeczywistym ćwiczeniu.
Czas
Kurs pierwszej pomocy składa się z podstawowych elementów, które obowiązują na każdym szkoleniu. Zwykle czas takich zajęć wynosi ok 5 h. Do szkolenia można dołączyć kolejne godziny treningu.
Zagadnienia
Ćwiczymy te sytuacje, w których świadek zdarzenia jest najważniejszym elementem systemu. Od tego co zrobi, udzielając pierwszej pomocy, zależy powodzenie w dalszym leczeniu poszkodowanego.
Pomysł
Zdecydowanie pomysł na szkolenie wynika z ponad 12 letniego doświadczenia. Ponad 16 tysięcy osób uczestniczyło w kursach pierwszej pomocy Medevac. Zdecydowanie mamy pomysł na siebie, na nasze zajęcia.
Mobilność
Dojeżdżamy do klienta. Kursy pierwszej pomocy realizujemy w całym kraju. Zwykle wyjeżdżamy z Poznania czy Gniezna. Nieobce nam są rejony Wrocławia, Szczecina, Warszawy, Gdańska, Krakowa czy też Rzeszowa.
Dokumenty
Uczestnik kursu pierwszej pomocy otrzymuje zaświadczenie / certyfikat o ukończeniu szkolenia. W zależności od rodzaju zajęć na rewersie umieszczamy wszystkie zagadnienia, które przekazujemy podczas kursów

 

Kurs pierwszej pomocy dla osób indywidualnych

Spotkajmy się 1 na 1, w miejscu, które wskażesz. Szkolimy zarówno w biurach, domach, a także i na powietrzu. Świetne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i dobrze się przeszkolić.

 

Kursy pierwszej pomocy

Firmy produkcyjne mają dość bogate spektrum niebezpieczeństw i bogactwo sytuacji, w których trzeba umieć wdrożyć umiejętności z pierwszej pomocy. 

 

Administracja, biura, finanse

Zasłabnięcie, utrata przytomności, zatrzymanie oddechu, a  z nim nierozerwalne AED. Szkolenie oparte na intensywnym treningu. Działaby i trenujemy w sytuacjach bardzo realnych.

Nauczyciele, pedagodzy, wychowawcy

Odwracają się role. Trzeba wyjątkowych umiejętności by nauczyciela uczyć. Jednakowoż, trzeba! Wypadki dzieci podczas zajęć (również śmiertelne), zasłabnięcia to zdarzenia nierzadkie.