• Unison Engine Components Poland Sp. z o.o.
  • Otto Bock Polska Sp. z o.o.
  • SCS Polska Sp. z o.o.
  • Pec – Rem Sp. z o.o.
  • Autostrada Wielkopolska II S.A.
  • Autostrada Wielkopolska S.A.
  • Firestone Indystrial Products Poland Sp. z o.o.
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Murowanej Goślinie
  • Fuji Seal Poland Sp. Z o.o.
  • Ruukki Oborniki
  • Wheelabrator Schlick Sp. z o.o.
  • BANK BPH
  • HESTIA ERGO
  • DANSK BANK
  • TPA Horwath Management Sp. z o.o.
  • Bank Ochrony Środowiska S.A.
  • Bank Zachodni WBK S.A.
  • CONCORDIA POLSKA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH
  • Constantia Teich Poland Sp. z o.o.
  • Fuji Seal Poland Sp. Z o.o.
  • Fair Packaging Sp. z o.o. Sp.k.
  • Miasto Poznań – Poznańskie Centrum Świadczeń
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia Dzierżoniów
  • Kongskilde Polska Sp. z o.o.
  • KÖNIG STAHL Sp. z o.o.
  • Kirchhoff Polska sp. z o.o.
  • Akrostal Sp. z o.o.
  • PFEIFER & LANGEN POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
  • Puratos Polska Sp. z o.o.
  • AK Spółka z o.o.
  • Armacell Poland Sp. z o.o.
  • ROHLIG SUUS LOGISTICS SPÓŁKA AKCYJNA
  • Fresh Logistics sp. z o.o.
  • ND Logistics Poland sp. Z o.o.
  • GLOBAL COLORS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
  • Briju SA
  • Hempel Paints (Poland) Sp z.o.o.
  • HOGG ROBINSON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • HOPPECKE Baterie Polska Sp. z o.o.
  • Enea Oświetlenie sp. z o.o.
  • Mondi Poznań Sp. z o. o.
  • PTB Nickel Sp. z o.o.
  • DALKIA / PUH Raut Hubert Andrzejewski
  • Akademia Muzyczna im. I.J. Paderewskiego
  • Fundacja Spark Academy
  • Fundacja Obchodów 750-lecia Kamionny
  • Gimnazjum Nr 2 im. Jana Kochanowskiego
  • Gmina Tarnowo Podgórne Gimnazjum im. Integracji Europejskiej
  • GMINNE PRZEDSZKOLE IM.DZIECI Z LESZCZYNOWEJ GÓRKI
  • Dwujęzyczne Przedszkole Polsko – Niemieckie „Ene Due Rabe”
  • Miasto Poznań Przedszkole nr 42 „Kwiaty Polskie”
  • Gminne Przedszkole im.Dzieci z Leszczynowej Górki
  • Przedszkole nr 42 „Kwiaty Polskie”
  • Przedszkole Przystań Odkrywców Joanna Kwiatkowska – Kajdasz
  • Gminne Przedszkole w Owińskach
  • Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Budziszewku
  • Stowarzyszenie Przyjaciele Łopuchowa
  • POWIAT OBORNICKI Liceum Ogólnokształcące im. Przemysława II
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Murowanej Goślinie
  • Szkoła Podstawowa nr 12 w Gnieźnie
  • Szkoły Podstawowej nr 2 im Henryka Sienkiewicza w Murowanej Goślinie
  • ŻŁOBEK I PRZEDSZKOLE ZA LASEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Gmina Czerwonak
  • Gmina Buk
  • Gmina Czerniejewo
  • Gmina Damasławek
  • Gmina Miejska Wągrowiec
  • Urząd Gminy Mieleszyn
  • Urząd Gminy Niechanowo
  • Gmina Skoki
  • Gmina Trzemeszno
  • Gmina Wapno
  • Gmina Wągrowiec
  • Gmina i Miasto Witkowo
  • Urząd Miejski w Gnieźnie
  • Miasto Poznań Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
  • DREW-ZBYT SPRZEDAŻ TARCICY PIOTR I TOMASZ STRUŻYŃSKI
  • QSR 24H POLEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • AGNES S.A.
  • Alex Zakład Ogólnobudowlany Aleksander Lewandwoski
  • Alicja Kolińska
  • ALTAX Sp. z o.o.
  • ALU-MAX MICHAŁ ŁUCZAK
  • Armir Dystrybucja sp z o o
  • AUTO-SZYBY PRZEDSIĘBIORSTWO
  • HANDLOWO-USŁUGOWE JERZY ŚNIEGOWSKI
  • OSK Auto Trakt Janusz Adamczyk
  • Feuer Sp. z o.o.
  • Bar Smakołyk i Sklep Spożywczo Przemysłowy Ryszard Macioszek
  • BAS-CHEM Sp.z o.o.
  • BELUX BOGDAN KACZMAREK
  • BHP Professional Łukasz Dynaryński
  • B.P. Celmer Przeds. Usług. Prod. FENICJA Piotr Celmer
  • Biuro Rachunkowe Krystyna Tomczak
  • BRABAR – Ewa Bartkowska
  • P.P.H.U BUD-MIX TYNKI, POSADZKI Michał Nowaczyk
  • Bistro Pizzeria Capri Mieczysława Jarzembowska
  • Combus Dorota Cylc
  • Complet Chmielewscy s.j
  • Consiglio International Sp. z o.o.
  • CupSell Sp. z o.o.
  • Danisco Poland Sp. z o.o.
  • DANROL OF POLAND Sp.zo.o.
  • DC DRUCKCHEMIE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Dotcable LTD
  • El-Mar Marek Leśnicki
  • ELJAR s.c. Marek Rachela & Jarosław Szygielski
  • Energo – Tele Edmunt Pokładecki
  • Eurofoam Polska Sp. z o.o.
  • EUROPEAN WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • EXERCEO JUSTYNA OLESIAK
  • Ferma Kresek sp.zo.o. sp.k
  • F.H.U. Mlek-Rol Robert Grawon
  • FIRMA HANDLOWO PRODUKCYJNO USŁUGOWA WAJM WIESŁAW, JANUSZ MALĘGOWSCY SPÓŁKA JAWNA
  • Firma Ogólnobudowlana Fox Bud
  • Gabis S.C. Iwona Gąsior, Stanisław Gąsior, Grzegorz Gąsior
  • Gamix Zakłady Chemiczne s.c. Barbara Grajek, Wojciech Grajek
  • EUGENIUSZ WIŚNIEWSKI ” G E N E X ” WIŚNIEWSKI
  • GGP Polska
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Górska Marlena
  • OGÓLNOKRAJOWA SPÓŁDZIELNIA TURYSTYCZNA GROMADA
  • HAMRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Zakład Ogólnobudowlany Henryk Ignasiak
  • HERKULES SA
  • IGLESPOL Z. IGLEWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
  • Inter Trans Tadeusz Wójkowski
  • Inter Trans Anna Wójkowska
  • PUP Introkar Karina Łuczak – Sowa
  • RECRUITMENT A. IDCZAK-PLEWA, M. KLEDZIK
  • Irleh Lisiewicz Sp. j
  • JAGROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • JC Sp. z o.o.
  • Gospodarstwo Ogrodnicze Joanna Borkowska
  • JS PROJEKT JOANNA SZEWCZAK
  • Jubilat Górscy Sp. J.
  • Jednostka Wojskowa 1156
  • Firma Handlowa K2 Ogrody
  • Kancelaria Adwokacka adw. Malgorzata Krzyzowska
  • KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO ARKADIUSZ ADAMOWICZ
  • KCI
  • Poznań Żonkil S.A.
  • KLAREX
  • KROMBERG & SCHUBERT POLSKA Sp. z o.o.
  • Lafarge Cement SA
  • Maciejka Sp. z o.o.
  • Mamutek Ilona Majdańska & Magdalena Lange-Rachwał s.c.
  • MARBOPUR SP. Z O.O. S.K.A
  • American Trading Company Sp.z o.o.
  • Marhen Sp z o.o.
  • MATEX CONTROLS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Maxi-Kran Roman Lewandowski
  • PHU Meblobud Stanisław Przybylski
  • Medi Car Piotr Jankowski
  • P.P.H.U. „RARYTAS-PLASTIK
  • ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY MICHAŁ KRYSKOWIAK
  • MODRO Sp. z o.o.
  • MONREM EUGENIUSZ SZAMAŁEK I MARIAN WICIEJEWSKI SJ
  • Zakład Szkolenia BHP i P.Poż L&R Mopert
  • Zakład Poligraficzny Moś i Łuczak Sp. Jawna
  • MOTOREM GRACZYK SPÓŁKA JAWNA
  • MTD II Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SC Teresa Dziel Marian Dziel
  • MTD PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE S.C. TERESA DZIEL,ALEKSANDRA LEWANDOWSKA, MARIAN DZIEL
  • MUKS Poznań
  • N&B FURNITURE Norbert Tyszkiewicz
  • Towarzystwo Iwnestycyjne NEST Sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Techniczno Budowlane Nickel Sp. z o.o.
  • NOOX s.c. Marek Szymański, Jan – Mirek
  • NTECH GROUP SA
  • Ogrodnictwo Wojciech Szaj
  • Okna I Drzwi z PCV i Aluminium Wiśniewski Sp. j
  • OSK Automasz
  • P.K.O.B Wagner Sp. J
  • P.P.H.U. „Jaślikowscy” Sp J Piotr Jaślikowski Ubojnia w Czechac k Kłecka
  • PHU EURO-TOM MORAWIEC TOMASZ
  • JACEK GAJ PIEKARNIA – CUKIERNIA; JACEK GAJ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE G&G
  • Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Pis Sp z o.o.o 2 767,50 0,00 2 767,50
  • PLASTEMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • P.P.H.U.s.c. FIRMA KUBIAK D. MATCZAK, K.KUBIAK
  • PozLab sp. z o.o.,
  • Poznański Bus sp. z o.o.
  • PPH ONSTIL KOZŁOWSKI DARIUSZ
  • PPHU DREWNOSTYL Zenon Błaszak
  • PPHU MS Tworzywa Dla Domu Bartosz Majchrzak
  • Pracownia Konserwacji Zabytków w Poznaniu sp. z o.o.
  • Profi Consulting Marcin Krzyzowski
  • Przedsiębiorstwo Budowlane Marcin Andrzejewski
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rotarpol – Rogaccy
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ryszard Borowiak
  • PW OFFICE PAULINA WITKOWSKA
  • Q4Net Poznań Sp z o o
  • PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRAŻOWE „ROTARPOL” – ROGACCY
  • RTM SP.ZO.O.
  • Ruukki Polska Sp. z o.o.
  • PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE RYSZARD BOROWIAK
  • Salezjański Wolontariat Misyjny Młodzi Światu
  • Systemy telewizji kablowej SATPOL
  • Schnellecke Polska Sp.zo.o.
  • SIPO Limited O.P.S.A. Oddział w Polsce
  • SKLEP SPOŻYWCZY „BARTEK” GRAŻYNA ADAMCZYK
  • Skład Materiałów Budowalanych i Opału „Bol – ann” A.T.M Stelmaszykowie Sj
  • Hotel Restauracja Słowianin Halina Lewandowska
  • Sofex Sp. j
  • SoftOR Ryszard Ordon
  • Zakład Produkcyjno – Handlowy Softrans Górscy Sj
  • PPHU SOLO Nowaczyk Stanisław
  • DI Brjiu Secur Sp z o o Spółka Komandytowo – Akcyjna
  • Sprzątanie Wnętrz Bukowska Danuta
  • SQ-DESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Stalmet Sprzedaż Wyrobów Hutniczych Usługi Ślusarsko Spawalnicze Stanisław Haliasz
  • STALMET HURTOWANIA STALI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Stowarzyszenie Zielona Grupa
  • SYSTHERM INFO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ DPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • TEGAL FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA PRZEMYSŁAW GALLAS
  • Zakład Ogólnobudowlany Tomaszewski Radosław
  • Touax Sp zo o
  • Toyota Bielany-Naprawy Powypadkowe Wynajem
  • Nieruchomości Aleksander Kopestyński
  • Transport Publiczny Handel Wynajem Paweł Macioszek
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TRAPEX Spółka Akcyjna
  • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE „TRAPIST” STOŁOWSKI ARTUR
  • U.Studio
  • Urząd Skarbowy w Gnieźnie
  • Usługi Blacharsko – Dekarskie Zofia Wyrzykowska
  • Usługi dźwigiem samochodowym Renata Lewandowska
  • Usługi Dźwigiem Samochodowym Kazimierz Anastaziak
  • Usługi Parkingowe Joanna Jaworska
  • USŁUGI PRZEWOZOWE STANISŁAW WOŹNICA
  • Voith Industrial Services Oddział Poznań
  • VSK Sp. z o.o.
  • Work Service Sp. Zo.o
  • XPO Supply Chain Poland Sp.zo.o.
  • Zakład Budowlany Zbigniew Kmieć
  • Zakład Mechaniczny Lech Podgórski
  • Zakład Usług Komunalnych Sp. z.o.o
  • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
  • ZPO Maciejka Plus
  • ŻURAWIE POLSKA LEWANDOWSKA SP z o.o.